Kategorie
Uncategorized

Pełny portfel

Szanowni Państwo,

Fundacja Innowacja i Wiedza oraz Fundacja Obiektywna serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Pełny portfel”, którego celem jest dostarczenie wiedzy i umiejętności z zarządzania własnym budżetem.

Projekt kierowany jest do osób dorosłych – powyżej 25 roku życia, które nie mają zatrudnienia i mieszkają na terenie województwa mazowieckiego. Z projektu szczególnie skorzystają osoby o niskich dochodach, posiadające dzieci, osoby niepełnosprawne i zamieszkujące tereny wiejskie.

W ramach projektu uczestnicy otrzymają bezpłatny dostęp do kursu on-line, który w przystępny sposób pomoże odkryć proste sposoby oraz praktyczne wskazówki i narzędzia, aby zapanować nad własnym budżetem i podejmować świadome decyzje finansowe.

Każdy z uczestników będzie prowadzony przez e-nauczyciela, z którym wspólnie opracuje plan naprawy swoich finansów. Projekt oferuje wsparcie specjalistów z zakresu: doradztwa zawodowego wsparcia psychologicznego, prawnego oraz coachingu, w zależności od indywidualnych potrzeb uczestnika.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.pelnyportfel.fiiw.pl .

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu:

730-210-159 lub 730-210-161
pelnyportfel@fiiw.pl
www.pelnyportfel.fiiw.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *