Prezes Fundacji OBIEKTYWNA

Paulina BojanowskaPaulina Kuczma

„Wewnętrzne ADHD to ja.  Lubię żyć szybko i robić dużo. Mam milion pomysłów na minutę. Jeśli myślisz, że coś jest niemożliwe do zrobienia zapytaj mnie – w moim słowniku nie ma pojęcia „nie da się”. Największą inwestycją mojego życia jest moja córka. Jest moją motywacją i inspiracją bo dzięki niej uczę się innego spojrzenia na świat.
Praca w fundacji sprawia mi ogromną satysfakcję. Udało mi się zbudować wspaniały zespół, który pomaga mi zmieniać świat. Z nimi nie boję się żadnego wyzwania. „

Viceprezes Fundacji OBIEKTYWNA

Dominika MakoszDominika Makosz

Multiwolontariusz, tak… to Ja  W pomaganiu tkwi siła! Uwielbiam poznawać ciekawych ludzi, a jeszcze bardziej z Nimi pracować. Każdego dnia poszerzam swoje horyzonty. Łącze prace, studia, wolontariaty i miganie w jedną całość.
Dlaczego Fundacja Obiektywna?
powód jest prosty: „ludzi coraz więcej, a człowieka mniej”

Viceprezes Fundacji OBIEKTYWNA

Dominika PtasiewiczDominika Ptasiewicz

„Lubię wyzwania i ciągłe odkrywanie świata i siebie na nowe. Najlepiej odpoczywam w trakcie górskich wypraw lub długich spacerów po lesie (choć cenię sobie chwilę z dobrą książką i czarną mocną kawą 😊 ). Największa pasja… to człowiek. Jego myśli, decyzje, to kim jest, ale również tkwiący w nim potencjał.”