OBIEKTYWNIE o Nas

Obiektywnie o OBIEKTYWNEJ

Od 2018 roku Fundacja OBIEKTYWNA rozpościera swoje skrzydła nieustannie działając na rzecz osób wykluczonych społeczne, będących w trudnych sytuacjach życiowych. Pomagamy osobom w każdym wieku.

Niesiemy pomoc m.in. dzieciom i młodzieży przebywającym oraz opuszczającym Domy Dziecka, Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze, Zakłady Poprawcze oraz schroniska dla nieletnich. Wspieramy także osoby osadzone jak i te, które stawiają swoje pierwsze kroki na wolności.

Nie skupiamy się na jednej grupie potrzebujących. Nasz zespól jest w tym doskonale skoordynowany. Każdy z nas posiada bardzo indywidualne zainteresowania oraz kompetencje, które pomagają nam rozpoznawać i realizować potrzeby naszych beneficjentów – od dzieci i młodzieży, przez dorosłych po seniorów. Dla nas człowiek = cały świat. Pomagając jednej osobie zmieniamy cały świat.

OBIEKTYWNA w liczbach

Zarząd Fundacji
Prezes Fundacji OBIEKTYWNA

Rada Fundacji

Działania Fundacji są kontrolowane poprzez trzech Członków Rady Fundacji:

woman (2)
Bożena Stańczak

Przewodnicząca Rady Fundacji OBIEKTYWNA

man
Kamil Pruski

Członek Rady Fundacji

man
Marcin Dzimira

Członek Rady Fundacji

Plan Równości Płci
i Różnorodności

Skontaktuj się z nami już teraz !

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status