OBIEKTYWNIE o Nas

Obiektywnie o OBIEKTYWNEJ

Od 2018 roku Fundacja OBIEKTYWNA rozpościera swoje skrzydła nieustannie działając na rzecz osób wykluczonych społeczne, będących w trudnych sytuacjach życiowych. Pomagamy osobom w każdym wieku.

Skupiamy się na niesieniu pomocy dzieciom i młodzieży przebywającej/opuszczającej Domy Dziecka, Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze, Zakłady Poprawcze oraz schroniska dla nieletnich. Wspieramy również osoby osadzone jak i te, które stawiają swoje pierwsze kroki na wolności.

Nie skupiamy się na jednej grupie potrzebujących. Nasz zespól jest w tym doskonale skoordynowany. Każda z nas   posiada bardzo indywidualne zainteresowania oraz kompetencje, które pomagają na rozpoznawać i realizowac potrzeby danych jednostek i grup.jest mocna w czymś innym i zna potrzeby danej grupy. Od dzieci i młodzieży, przez dorosłych po seniorów. Dla nas człowiek = cały świat. Pomagając jednej osobie zmieniamy cały świat.

OBIEKTYWNA w liczbach

Zarząd Fundacji

Prezes Fundacji OBIEKTYWNA

Paulina Bojanowska

Wiceprezes Fundacji OBIEKTYWNA

Dominika Makosz

Wiceprezes, Sekretarz Fundacji OBIEKTYWNA

Dominika Ptasiewicz

Rada Fundacji

Działania Fundacji są kontrolowane poprzez trzech Członków Rady Fundacji:

woman (2)
Karolina Jarosz

Przewodnicząca Rady Fundacji OBIEKTYWNA

man
Kamil Pruski

Członek Rady Fundacji

woman (2)
Anna Mitek

Członek Rady Fundacji

Statut

Sprawozdania

Skontaktuj się z nami już teraz !

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status